- TRÉNINKY -

Tréninky jsou vypsané pro skupiny A, B, C, D, E a pro zájemce z řad dospělých.

Tréninky v týdnu 6. 12.- 12. 12.

Plán 2/2

Pondělí 6.12.

team A + B 16.15 u Arbesovky s Jirkou, jde se ven nutné hodinky a čelovku!                                   team C sraz v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti, čelovku i hodinky s sebou,  vezměte s sebou i ježdíky !                                                               team D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce (jde se do tělocvičny)


Úterý 7. 12.

jóga pro team A+B+C 16.00 sraz 


Středa 8. 12.                                                               team C sraz v 15.35                                                   team A + B sraz v 16.05                                             všechny skupiny sraz Hraničná 145 (u Rýdlů)           čelovku, buzolu hodinky s sebou                            


Čtvrtek 9. 12. 

team A+B  16.30 - 18.00 atletika Střelák
team C+D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce, jde se do tělocvičny 


Pátek 10. 12. 

team A+B  16.00 - 17.30 Randovka tělocvična, v 16.00 se jde vyklusat. 

:  

Připravujeme tréninky na nový školní rok 2021/22.

Je třeba se zapsat do jednotlivých skupin vyplněním PŘIHLÁŠKY  (dotazník)

Noví zájemci kontaktujte hl. trenérku oddílu Magdu Rýdlovou    magda.rydlova@gmail.com, 607 708 954

Tréninky v týdnu 29. 11.- 5.12.

Plán 2/1

Pondělí 29. 11.

team A + B 16.15 u Arbesovky s Jirkou, jde se ven nutné hodinky a čelovku! team C sraz v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti, čelovku i hodinky s sebou team D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce (jde se do tělocvičny)

Úterý 30. 11.

jóga pro team A+B+C kvůli nemoci zrušena

Středa 1. 12. team C sraz v 15.35 team A + B sraz v 16.05 všechny skupiny sraz Hraničná 145 (u Rýdlů) čelovku, buzolu hodinky s sebou Nejezděte zbytečně autama nahoru, nemusí se vám podařit vyjet. Parkujte nejlépe u kostela.

Čtvrtek 2. 12.

team A+B 17.15 - 18.45 atletika Střelák
team C+D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce, jde se do tělocvičny

Pátek 3. 12.

team A+B 16.00 - 17.30 Randovka tělocvična, v 16.00 se jde vyklusat. 


Tréninky v týdnu 22.- 28. 11.

Plán 1/4

Pondělí 22. 11.

team A + B 16.15 u Arbesovky s Jirkou, jde se ven nutné hodinky a čelovku! team C sraz v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti, čelovku i hodinky s sebou team D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce (jde se do tělocvičny)

Úterý 23. 11.

jóga pro team A+B+C kvůli nemoci zrušena

Středa 24. 11. team C sraz v 15.35 team A + B sraz v 16.05 všechny skupiny sraz Hraničná 145 (u Rýdlů) čelovku, buzolu hodinky s sebou

Čtvrtek 25. 11.

team A+B 17.15 - 18.45 atletika Střelák
team C+D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce, jde se do tělocvičny

Pátek 26. 11.

team A+B 16.00 - 17.30 Randovka tělocvična, v 16.00 se jde vyklusat.

Sobota 27. 11.

Memoriál Vojty Romaniuka se z důvodu současného opatření vlády a šíření covidu-19 ruší. Akce se přesouvá na jiný příznivější termín


Tréninky v týdnu 15.-21. 11.

Plán 1/3

Pondělí 15. 11.

team A + B 16.15 u Arbesovky s Jirkou, jde se ven nutné hodinky a čelovku! team C sraz v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti, čelovku i hodinky s sebou team D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce (jde se do tělocvičny)

Úterý 16. 11.

jóga pro team A+B+C 16.00.- 17.30 pro dorost a dospělé hlaste se prostřednictví PZ/úvod

Středa 17. 11. je svátek, společný trénink odpadá, A+B podle tréninkového plánu

Čtvrtek 18. 11.

team A+B 17.15 - 18.45 atletika Střelák
team C+D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce, jde se do tělocvičny

Pátek 19. 11.

team A+B 16.00 - 17.30 Randovka tělocvična, v 16.00 se jde vyklusat. 


Tréninky v týdnu 8.-14. 11.


Pondělí 8. 11.

team A + B 16.15 u Arbesovky s Jirkou, jde se ven příště nutné hodinky a čelovku! team C sraz v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti, čelovku s sebou team D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce (jde se do tělocvičny)

Úterý 9. 11.

jóga pro team A+B+C 16.15.- 17.30 pro dorost a dospělé hlaste se prostřednictví PZ/úvod

Středa 10. 11.

team A+B v 16.00 běh venku, sraz u Arbesovky u skleněné šatny, můžete si dát věci dovnitř tema C 15.30-16.30 tělocvična na Arbesovce jde se dovnitř

Čtvrtek 11. 11.

team A+B 17.15 - 18.45 atletika Střelák
team C+D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce, jde se do tělocvičny

Pátek 12. 11.

team A+B 16.00 - 17.30 Randovka tělocvična, před tím se jde vyklusávat


Tréninky v týdnu 1. - 7. 11.

Pondělí 1. 11.

team A + B 16.15 naposleddy indiv. trénink, společný není. Od příště nutné hodinky a čelovku! team C sraz v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti, čelovku pro jistotu s sebou team D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce (jde se do tělocvičny má pršet)

Úterý 2. 11.

jóga pro team A+B+C 16.15.- 17.30 pro dorost a dospělé hlaste se prostřednictví PZ/úvod

Středa 3. 11.

team A+B+C 16.05 u Rýdlů zde - buzola, hodinky a čelovka s sebou. Po tréninku v 17.00 schůzka pro A+B

Čtvrtek 4. 11.

team A+B volno,
team C+D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce, jde se do tělocvičny (má pršet)

Pátek 5. 11.

team A+B Randovka na hřiišti 


Pondělí 25.10.

team A + B 16.15 u Arbesovky team C sraz v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti team D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce jde se do tělocvičny

Úterý 26.10.

jóga 15.00-16.15 pro žáky 16.15 - 17.30 pro dorost a dospělé hlaste se prostřednictví PZ/úvod

Středa 27.10. Volno - prázdniny

Čtvrtek 28. 10. Volno - prázdniny

Pátek 29.10. Volno - prázdniny

Sk. A+B si běžte občas zaběhat :-)


Tréninky v týdnu 18. - 24.10.

Pondělí 18.10.

team A + B 16.15 u Arbesovky team C sraz v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti team D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti trénink je venku !

Úterý 19.10.

jóga 15.00-16.15 pro žáky 16.15 - 17.30 pro dorost a dospělé hlaste se prostřednictví PZ/úvod

Středa 20.10. Trénink kvůli nemoci odpadá

Čtvrtek 21. 10.

team A+B volno,
team C+D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce sraz na hřišti

Pátek 22.10.

v pátek kvůli nemoci trénink odpadá


Tréninky v týdnu 11. - 17.10.

Pondělí 11.10.

team A + B 16.15 u Arbesovky team C sraz v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti team D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti

Úterý 12.10.
team A+B v (asi v 16.15 - upřesní se) Randovka - atletika s Petrem.

Středa 13.10.
team A+B+C mapový trénink v 16.00 Bedřichov zde

Čtvrtek 14.10.

team A+B volno,
team C+D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce Bude tělocvična!!

Pátek 15.10.
team A+B 16.00 Randovka


Tréninky v týdnu 4. - 10.10.

Pondělí 4.10.

team A + B 16.15 u Arbesovky team C sraz v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti team D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti

Úterý 5.10.
team A+B v 17.15 Randovka - atletika s Petrem.


Středa 6.10.
team A+B+C mapový trénink Změna !! sraz v 16.00 u Rýdlů (Hraničná 145) mapníky s sebou!!

Čtvrtek 7.10.

team A+B volno,
team C+D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce sraz na hřišti

Pátek 8.10.
team A+B společný trénink odpadá odjezd v 16.00 z Ostrého rohu 


Tréninky v týdnu 27.9. - 3.10.

Pondělí 27.9. team A + B 16.15 u Arbesovky team C sraz v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti team D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti

Úterý 28.9.
team A+B v 17.15 Randovka - atletika s Petrem.


Středa 29.9.
team A+B+C mapový trénink 15.58 (Sídliště Janovská) v 16.10 vodárna zde

Čtvrtek 30.9.

team A+B volno,
team C+D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce sraz na hřišti


Pátek 1.10.
team A+B společný trénink v 16.00 Randovka hřiště


Pondělí 20.9. team A + B výklus (3km) individuálně

team C sraz v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti
team D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti


Úterý 21.9.
team A+B v 17.15 Randovka - atletika s Petrem.


Středa 22.9.
team A+B+C mapový trénink

Dnes (středa) 22.9. je mapový trénink kvůli dešti zrušen!!

Čtvrtek 23.9.

team A+B volno,
team C+D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce sraz na hřišti


Pátek 24.9.
team A+B společný trénink v 16.00 Randovka hřiště


Pondělí 13.9.

team A + B výklus (3km) individuálně
team C sraz v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti
team D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti


Úterý 14.9.
team A+B v 16.00 Randovka - atletika, mapový trénink pro dospělé bude připraven od 15.00 (mapu na vyžádání zašlu)


Středa 15.9.
team A+B+C mapový trénink v 16.10 sraz zde (MHD 101)

uzávěrka přihlášek Saxbo (25.9.)

Čtvrtek 16.9.
team A+B volno,
team C+D+E v 15.30 - 17.00 na Arbesovce na hřišti


Pátek 17.9.
team A+B společný trénink v 16.00 Randovka hřiště

Sobota a neděle 18-19.9. MČR v klasice Kamenice

Projekt činnosti mládeže je podpořen z rozpočtu :


2020/21

Tréninky v týdnu 14.-20.6.

Pondělí 14.6.

  • team A + B výklus (3km) individuálně
  • team C sraz v 16.00 u lavičky za 3. přehradou
  • team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou

Úterý 15.6.

  • team A( i B+C) v 16.00 Randovka - atletika

Středa 16.6.

  • team A+B+C mapový trénink v 16.00  zde : mapa

Čtvrtek 17.6.

  • team A+B +C volno,
  • team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou

Pátek 18.6.

  • team A+B+C společný trénink v 16.00 Randovka

Tréninky v týdnu 7.-13.6.

Pondělí 7.6.

  • team A + B výklus  (3km) individuálně
  • team C sraz v 16.00 u lavičky za 3. přehradou
  • team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou


Úterý 8.6.

  • team A( i B+C) v 16.00 Randovka - atletika

Středa 9.6.

  • team A+B+C mapový trénink v 16.00 zde  


Čtvrtek 10.6.

  • team A+B +C volno, 
  • team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou


Pátek 11.6.

  • team A+B+C společný trénink odpadá

Tréninky v týdnu 31.5. - 6.6.

Pondělí 31.5.

  • team A + B výklus po závodech (3km)
  • team C sraz v 16.00 u lavičky za 3. přehradou
  • team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou

Úterý 1.6.

  • team A( i B+C) v 16.00 Randovka - atletika

Středa 2.6.

  • team A+B+C mapový trénink odpadl

Čtvrtek 3.6.

  • team C volno, A+B individuální mapový trénink
  • team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou

Pátek 4.6.

  • team A+B+C v 15.00 hřiště Randovka

Tréninky v týdnu 24.- 30.5.

Pondělí 24.5.

  • team A + B  výklus po závodech (3km)
  • team C sraz v 16.00 u lavičky za 3. přehradou
  • team D+E   ! z technických důvodů odpadá ! 

Úterý  25.5. 

  • team A(  i B+C)  v 16.00 Randovka - atletika

Středa 26.5.

  • team A+B+C mapový trénink  v 16.00 Česká chalupa mapa

Čtvrtek 20.5.

  • team A+B+C volno
  • team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou

Pátek 21.5.

  • team A+B+C v 16.00 hřiště Randovka

Tréninky v týdnu 17.-23.5.

Pondělí 17.5.

  • team A + B  S Jirkou  16.15 konec 3. přehrady
  • team C sraz v 16.00 u lavičky za 3. přehradou
  • team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou

Úterý 18.5.

  • volno

Středa 19.5.

  • team A+B+C   trénink na Žižkáči sraz v 15.45-16.00  : mapa

Čtvrtek 20.5.

  • team A+B+C volno 
  • testování PCR pro MČR ve sprintu v 14.15 - 15.15 Liberec mapa
  • team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou

Pátek 21.5.

  • team A+B+C v 16.00 hřiště Randovka

Sobota, neděle 22.-23.5.

  • MČR ve sprintu a sprintových štafetách (Šternberk, Litovel)

    jednotlivci: Rozpis 

    štafety: Rozpis 


Tréninky v týdnu 10.-16.5.

Pondělí 10.5.

team A+B Výklus

team C Sraz v 16:00 u lavičky za 3.přehradou 

 team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou

Úterý 11.5.
team A v 16.15 Loučná nad kostelem křižovatka v lese

Středa 12.5.
team A+B +C v 16.00 konec Alešovy ulice JBC mapa

Čtvrtek 13.5.
        team A+B volno
        team D+E v 15.30 - 17.00 sádek, buzolu s sebou


Pátek 14.5.
        team A,B,C pozor změna ! 16.00 Randovka


Týden 3.-9.5.

Pondělí 3.5.

team A+B kdo byl na Podzemní lize(výsledky) - výklus, ostatní sraz v 16.15 (Hraničná 145)       

team C Sraz v 16:00 u lavičky za 3.přehradou - buzolu s sebou 

team D+E v 15.30 - 17.00 s Ivou, Magdou a Michalem  u Sádek, buzolu s sebou

Úterý 4.5.

team A+B volno (nebo 3km pomalý ale pomalý! :-) výklus) Středa 5.5. 

team A+B +C v 16.00 Bramberk (rozhledna)

Čtvrtek 5.5.

team A+B volno

team D+E v 15.30 - 17.00 s Magdou a Michalem dle pravidel lockdownu u Sádek, buzolu s sebou

Pátek 6.5. 

Team A,B,C Loučná nad kostelem - křižovatka v lese

Sobota 7.5. 

Neděle: 8.5. 

  pro závodníky ŽA KT (Jihlava)


TÝDEN 26.4.-2.5.

PONDĚLÍ 26.4.

team A+B 16.20 odjezd na trénink do Kančáku, sraz: mapa v 16.35 

team C Sraz v 16:00 u lavičky za 3.přehradou - buzolu s sebou 

team D+E v 15.30 - 17.00 s Ivou, Magdou a Michalem dle pravidel lockdownu u Sádek, buzolu s sebou

ÚTERÝ 27.4.

team A+B volno (nebo 3km pomalý ale pomalý! :-) výklus) 

STŘEDA 28.4.

team A+B +C v 16.00 ve Vesci na parkovišti 

ČTVRTEK 29.4.

team A+B volno team 

D+E v 15.30 - 17.00 s Magdou a Michalem dle pravidel lockdownu u Sádek, buzolu s sebou

PÁTEK 30.4.

trénink s Petrem

SOBOTA 1.5.

Mapová trénink: odjezd v 10.30

Neděle 2.5. "Podzemní liga"