— Sem patří váš dlouhý nadpis —

Sem vložte podnadpis

Tréninky v týdnu 21.-27.6.

Pondělí 21.6.

  • team A, B,C,D+E  "Mami, tati, dědo, babi pojďte si hrát se mnou do lesa!"

    21.6. v 15.30 Kolečko Břízky

     se bude konat v rámci posledního tréninku 21.6. na Kolečku v Břízkách. Sraz je nahoře pro malé děti u sádek, pro ostatní na Kolečku v 15.30, malé občerstvení připraveno, prosíme maminky, aby upekly nějakou dobrotu na zobnutí. Prosím, neparkujte nahoře, nýbrž dole pod zahrádkami. Můžete si i "poměřit síly" s vašimi ratolestmi 🙂

Úterý 22.6.

  • team A( i B+C) v 16.00 Randovka - atletika

I

Druhá služba

Consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem

800 Kč

Třetí služba

Est qui dolorem ipsum quia dolor

800 Kč

— TRÉNINKY —

Tréninky jsou vypsané pro skupiny A, B, C, D, E a pro zájemce z řad dospělých.

Pro více informací kontaktujte Magdu Rýdlovou.

Tréninky v týdnu 14.-20.6.

Pondělí 14.6.

  • team A + B výklus (3km) individuálně
  • team C sraz v 16.00 u lavičky za 3. přehradou
  • team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou

Úterý 15.6.

  • team A( i B+C) v 16.00 Randovka - atletika

Středa 16.6.

  • team A+B+C mapový trénink v 16.00  zde : mapa

Čtvrtek 17.6.

  • team A+B +C volno,
  • team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou

Pátek 18.6.

  • team A+B+C společný trénink v 16.00 Randovka

Tréninky v týdnu 7.-13.6.

Pondělí 7.6.

  • team A + B výklus  (3km) individuálně
  • team C sraz v 16.00 u lavičky za 3. přehradou
  • team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou


Úterý 8.6.

  • team A( i B+C) v 16.00 Randovka - atletika

Středa 9.6.

  • team A+B+C mapový trénink v 16.00 zde  


Čtvrtek 10.6.

  • team A+B +C volno, 
  • team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou


Pátek 11.6.

  • team A+B+C společný trénink odpadá

Tréninky v týdnu 31.5. - 6.6.

Pondělí 31.5.

  • team A + B výklus po závodech (3km)
  • team C sraz v 16.00 u lavičky za 3. přehradou
  • team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou

Úterý 1.6.

  • team A( i B+C) v 16.00 Randovka - atletika

Středa 2.6.

  • team A+B+C mapový trénink odpadl

Čtvrtek 3.6.

  • team C volno, A+B individuální mapový trénink
  • team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou

Pátek 4.6.

  • team A+B+C v 15.00 hřiště Randovka

Tréninky v týdnu 24.- 30.5.

Pondělí 24.5.

  • team A + B  výklus po závodech (3km)
  • team C sraz v 16.00 u lavičky za 3. přehradou
  • team D+E   ! z technických důvodů odpadá ! 

Úterý  25.5. 

  • team A(  i B+C)  v 16.00 Randovka - atletika

Středa 26.5.

  • team A+B+C mapový trénink  v 16.00 Česká chalupa mapa

Čtvrtek 20.5.

  • team A+B+C volno
  • team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou

Pátek 21.5.

  • team A+B+C v 16.00 hřiště Randovka

Tréninky v týdnu 17.-23.5.

Pondělí 17.5.

  • team A + B  S Jirkou  16.15 konec 3. přehrady
  • team C sraz v 16.00 u lavičky za 3. přehradou
  • team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou

Úterý 18.5.

  • volno

Středa 19.5.

  • team A+B+C   trénink na Žižkáči sraz v 15.45-16.00  : mapa

Čtvrtek 20.5.

  • team A+B+C volno 
  • testování PCR pro MČR ve sprintu v 14.15 - 15.15 Liberec mapa
  • team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou

Pátek 21.5.

  • team A+B+C v 16.00 hřiště Randovka

Sobota, neděle 22.-23.5.

  • MČR ve sprintu a sprintových štafetách (Šternberk, Litovel)

    jednotlivci: Rozpis 

    štafety: Rozpis 


Tréninky v týdnu 10.-16.5.

Pondělí 10.5.

team A+B Výklus

team C Sraz v 16:00 u lavičky za 3.přehradou 

 team D+E v 15.30 - 17.00 u Sádek, buzolu s sebou

Úterý 11.5.
team A v 16.15 Loučná nad kostelem křižovatka v lese

Středa 12.5.
team A+B +C v 16.00 konec Alešovy ulice JBC mapa

Čtvrtek 13.5.
        team A+B volno
        team D+E v 15.30 - 17.00 sádek, buzolu s sebou


Pátek 14.5.
        team A,B,C pozor změna ! 16.00 Randovka


Týden 3.-9.5.

Pondělí 3.5.

team A+B kdo byl na Podzemní lize(výsledky) - výklus, ostatní sraz v 16.15 (Hraničná 145)       

team C Sraz v 16:00 u lavičky za 3.přehradou - buzolu s sebou 

team D+E v 15.30 - 17.00 s Ivou, Magdou a Michalem  u Sádek, buzolu s sebou

Úterý 4.5.

team A+B volno (nebo 3km pomalý ale pomalý! :-) výklus) Středa 5.5. 

team A+B +C v 16.00 Bramberk (rozhledna)

Čtvrtek 5.5.

team A+B volno

team D+E v 15.30 - 17.00 s Magdou a Michalem dle pravidel lockdownu u Sádek, buzolu s sebou

Pátek 6.5. 

Team A,B,C Loučná nad kostelem - křižovatka v lese

Sobota 7.5. 

Neděle: 8.5. 

  pro závodníky ŽA KT (Jihlava)


TÝDEN 26.4.-2.5.

PONDĚLÍ 26.4.

team A+B 16.20 odjezd na trénink do Kančáku, sraz: mapa v 16.35 

team C Sraz v 16:00 u lavičky za 3.přehradou - buzolu s sebou 

team D+E v 15.30 - 17.00 s Ivou, Magdou a Michalem dle pravidel lockdownu u Sádek, buzolu s sebou

ÚTERÝ 27.4.

team A+B volno (nebo 3km pomalý ale pomalý! :-) výklus) 

STŘEDA 28.4.

team A+B +C v 16.00 ve Vesci na parkovišti 

ČTVRTEK 29.4.

team A+B volno team 

D+E v 15.30 - 17.00 s Magdou a Michalem dle pravidel lockdownu u Sádek, buzolu s sebou

PÁTEK 30.4.

trénink s Petrem

SOBOTA 1.5.

Mapová trénink: odjezd v 10.30

Neděle 2.5. "Podzemní liga"