— Aktuality —

Kde jsme byli a kam se těšíme

Co bylo...

MČR na KT, ŽA Vojtíškov

Zlato zacinkalo pro Lukáše Vitebského!

O vikendu proběhly dva závody nejvyšší soutěže ŽA v terénech Hrubého Jeseníku. Startovalo téměř 500 závodníků v osmi mistrovských kategoriích dorostu, juniorů a dospělých.

Naše výprava Teamu Jizerky dorazila v počtu 11 startujících..

Sobotní závod MČR na krátké trati a nedělní závod ŽA klasiky. V sobotu svým výborným  výkonem překvapil Filip Mairich v kategorii H16 a skončilna 6. místě a v kategorii H18 se stejně tak výborně dařilo Matěji Tkáčovi, který obsadil 7. místo. 

H16:  Fíla Mairich 6., Oliver Habán 36.                                      H18:  Matěj Tkáč 7., Lukáš Vitebský 29.                                  D18: Áďa Skácelová 12., Soňa Pesničáková 30., Bětka Podrábská 51.                                                                            D20: Majda Rýdlová 19., Áďa Rýdlová 27., Maruška Podrábská 37.                                                                      D21: Barča Svobodová 27.

Výsledky

V nedělním závodě ujistil svou připravenost na letošní sezónu Lukáš Vitebský v kategorii H18, nedal šanci svým soupeřům a na trati dlouhé 7,5km o 22 s před  opavským Vítem Čechem a brněnským Adamem Urbánkem. 

H16: Fíla Mairich 31., Oliver Habán 50.                                  H18: Lukáš Vitebský 1., Matěj Tkáč 16,                                  D18:  Soňa Pesničáková 30., Áďa Skácelová 33.,                    D20: Áďa Rýdlová 14., Majda Rýdlová 23., , Maruška Podrábská 32.                                                                      D21: Barča Svobodová 38. 

Výsledky.


Gratulujeme!


1.závod ŽB-Čechy západ, 1. závod ŽJO 30.5. Dobrá Voda...

Po částečném rozvolňovaní oddíl TJN uspořádal první závod JEO a první závod ŽBČechy - západ. Z našeho oddílu stálo na startu 41 závodníků  Někteří nejmladší závodili poprvé a vedli si výborně!    Výsledky

MČR ve sprintu a sprintových štafetách 22.-23.5.

Naše štafeta JJN desátá!

o víkendu se konečně  uskutečnily první  mistrovské závody této sezóny: MČR ve sprintu a sprintových štafetách. Naše výprava tak bojovala o tituly a zároveň o cenné body celorepublikového žebříčku A. V sobotním závodě  se z našich nejlépe vedlo Lukáši Vitebskému, jež s 59 sec. ztrátou na vítěze obsadil  10. místo. V téže kategorii H18 Matěj Tkáč doběhl třináctý  

Na startu nedělního mistrovského závodu v Litovli byly připraveny soupeřit s dalšími 38 štafetami ČR naše dvě  štafety JJN. Štafeta  ve složení Soňa Pesničáková, Matěj Tkáč, Lukáš Vitebský a Áďa Skácelová  skončila na výborném 10 místě a druhá štafety složena převážně z našich mladších dorostenců, kteří teprve sbírají zkušenosti, obsadila krásné 30. místoCena střední Moravy 25.- 27.6.

závody jsou zrušeny a přesunuty na další rok..1. + 2. ŽA Český pohár sprint, KT (Jihlava, Čeřínek)

První dva závody Českého poháru (sprint a krátká trať) v Jihlavě a na Čeřínku jsou za námi a my slavíme nedělní skvělé 2. místo Lukáše Vitebského v H18!

Výsledky    sobota sprint           neděle KT

Co bude...

"Mami, tati, dědo, babi pojďte si hrát se mnou do lesa!" 

21.6. v 15.30 Kolečko Břízky

Milí rodiče či prarodiče dětí OB, přijměte pozvání na akci v rámci projektu Veoliy " Mami, tati, dědo, babi, pojďte si hrát se mnou do lesa", která se bude konat v rámci posledního tréninku 21.6. na Kolečku v Břízkách. Sraz je nahoře na Kolečku v 15.30, malé občerstvení připraveno, prosíme maminky, aby upekly nějakou dobrotu na zobnutí. Prosím, neparkujte nahoře, nýbrž dole pod zahrádkami. Můžete si "poměřit síly" s vašimi ratolestmi 🙂


Aktualizovaná termínovka žebříčku Ještědské oblasti   zde